"Tuvāk dabai ”- pieturieties pie šīs devīzes un esiet 2020. gada tendencē!

Jā, jā, interjerā jābūt dabīgiem materiāliem vai dabu imitējošai faktūrai.

Nesteidzieties nojaukt starpsienas dzīvoklī, šogad mēs esam par intimitāti, atvērta telpa palika 2019. gadā. Bet, ja vēlaties vairāk vietas, nomainiet ķieģeļus uz stikla sienām, šis risinājums atstās uz jums iespaidu un šķitīs pietiekami ērts - daudz vietas, ēdiena gatavošanas smakas paliek tajā pašā vietā, un skaņas izolācija - laba lieta katrā dzīvoklī.

Trokšņaino pilsētu iedzīvotāji vēlas privātumu pēc darba dienas, viņi vēlas brīvību un atpūtu, tāpēc ir vērts pievērst uzmanību koka mēbelēm. Bet ne visi var atļauties augstas kvalitātes dabīgas mēbeles, šajā gadījumā jūs varat ietaupīt ģimenes budžetu un aizstāt to ar videi draudzīgiem izstrādājumiem, kas imitē koksni - laminātu, flīzes.

Telpaugu klātbūtne ir lielisks risinājums, taču laiks puķu podiem ar vijolītēm uz palodzēm ir pagājis. Bet, ja istabas apgaismotākajās vietās novietosiet mucas ar lieliem ziediem, tad interjers staros un "elpos" ar pilnām krūtīm.

Dizaina krāsu paleti ir jāizvēlas mierīgu, vistuvāko dabīgajiem koka, augu, akmens toņiem. Ir atļauts tos atšķaidīt ar spilgtiem akcentiem, piemēram, netīri rozā, purpursarkanā, ceriņa.

Bet gribam jums atgādināt, neatkarīgi no tā, kādu remontu izvēlaties sev, jums un citiem mājsaimniecības locekļiem jājūtas ērti un mājīgi, bet mode ... tā ir mainīga un pieņem savu sekotāju kaprīzes.