Navigācija
Jūsu grozs

Ražotāji

Daudzu gadu pieredzē starptautiskajā grīdas segumu tirgū mēs esam izvēlējušies uzticamākos piegādātājus, kuru darba kvalitāte un cenu politika pilnībā atbilst mūsdienu sabiedrības prasībām. Laikā pārbaudīta sadarbība dod mums iespēju klientiem garantēt īsus piegādes termiņus, zemākas cenas nekā konkurentiem, daudzveidīgus materiālus jebkuram pat pašām nestandartākajām prasībām.

AGT ir grīdas, durvju, laminētu mēbeļu un mēbeļu furnitūras ražotājs. Tirgus līderis Turcijā. Uzņēmums piedāvā kvalitatīvu produktu, kas atbilst augstām prasībām gan pēc izskata, gan pēc veiktspējas. Uzņēmums īpašu uzmanību pievērš materiāla apstrādei ar īpašu antibakteriālu pārklājumu, kas novērš baktēriju augšanu. Radaway ir ērtu, kvalitatīvu un tajā pašā laikā dizaineru veidotu dušas kabīņu ražotājs. Uzņēmums tika dibināts 2002. gadā.  Visas dušas, stūri, durvis ir projektētas un izgatavotas Polijā, pilsētā Svažendza, ļoti tuvu Poznaņas pilsētai.

Uzņēmums Meister  sāka savu vēsturi 1930. gadā, kā neliela galdniecības darbnīca Vācijā, Meistā, Sauerlandas reģionā. Mūsdienās tas ir stabils uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā seši simti cilvēku. Gandrīz gadsimta pieredze darbā ar koku, videi draudzīga, augstākā labuma kvalitāte ļauj jums izveidot perfektu grīdas segumu, priecējot tā īpašniekus gadu desmitiem ilgi. Meister rūpnīca atrodas tieši Vācijā, un tieši tur tiek ražoti visi produkti!


Būdams viens no pasaules grīdas segumu ražošanas un pārdošanas līderiem, Tarkett vairāk nekā 130 gadus piedāvā kvalitatīvus, drošus, videi draudzīgus risinājumus dzīvojamām un sabiedriskām ēkām, izglītības un veselības iestādēm, birojiem un valsts aģentūrām, iepirkšanās centriem un sporta objektiem. Plašajā uzņēmuma produktu klāstā ir vinila pārklājumi, parketa, laminēti un sporta pārklājumi, dabīgais linolejs, moduļu pārklājumi Art Vinyl.

Radaway ir ērtu, kvalitatīvu un tajā pašā laikā dizaineru veidotu dušas kabīņu ražotājs. Uzņēmums tika dibināts 2002. gadā.  Visas dušas, stūri, durvis ir projektētas un izgatavotas Polijā, pilsētā Svažendza, ļoti tuvu Poznaņas pilsētai.

JUNI durvis - ir stilīgi, augstas kvalitātes izstrādājumi no videi draudzīgiem materiāliem. Ražošanā izmantots moderns aprīkojums un unikālas uzņēmuma vadošo speciālistu tehnoloģijas. Durvīm ir liela izturība, tās nodrošina skaņas izolāciju un lieliski iekļaujas jebkurā interjerā. 


Polijas uzņēmums, kura dibināšanas mērķis bija radīt jaunu materiālu telpu dekorēšanai. Augsti kvalificētu speciālistu darba rezultāts ir flīzes, kas izgatavotas no baltā māla un porcelāna keramikas. Neskatoties uz to, ka uzņēmums ir salīdzinoši jauns, Nowa Gala produkti tirgū ir pieprasīti gan privāto pircēju vidū, gan komerciāliem objektiem.


Ceramika Gres ir augstas kvalitātes grīdas flīžu ražotājs ar gandrīz 20 gadu pieredzi tirgū. Uzņēmums ģeogrāfiski atrodas Polijā, taču aktīvi sadarbojas ar Itālijas un Spānijas partneriem, tāpēc izstrādājumu dizains un īpašības atbilst jaunākajām tehnoloģijām un prasībām.

Stauf (Vācija) ir lojalitātes, stabilitātes un kvalitātes paraugs. Stauf grīdas līmes un piederumi ir plaši pazīstami visā pasaulē. Uzņēmums pastāv kopš 1828. gada, vadītāju ģimenes locekļu paaudzes nomaina viens otru, izmantojot jaunas tehnoloģijas, bet vienmēr pieturoties pie ražošanas tradīcijām.


Betap (Nīderlande) ģimenes uzņēmums dibināts 1957. gadā. Šodien uzņēmums ir ieņēmis stabilu vietu taftinga un ar adatu perforēto paklāju ražošanas tirgū. Panākumu noslēpums ir augsta līmeņa apkalpošana, pieejama cena un izcila kvalitāte, kas atbilst visiem Eiropas standartiem. Uzņēmuma produkti: mājas, komerciālie, automobiļu, izstāžu zāles grīdas segumi

Модули для Опенкарт 2.x - 3.x