Navigācija
Jūsu grozs

Par mums

Neohome SIA un Egridas.lv - grīdas segumu, kā arī durvju, santehnikas un remonta piederumu veikals un interneta veikals. Mēs piegādājam produktus tieši no vadošajiem ražotājiem Eiropā.

Vairāk nekā 15 gadu pieredze tirgū ļauj mums piedāvāt saviem klientiem augstas kvalitātes un mūsdienīgus produktus katrai gaumei un budžetam. Mūsu veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 30 lamināta veidus, vairāk nekā 50 linoleja veidus, kā arī plašu specifisku materiālu izvēli pēc pasūtījuma ar piegādes laiku 2-3 nedēļas.

Turot roku uz Baltijas patērētāju tirgus pulsa, mēs gatavojam visizdevīgākos piedāvājumus gan vairumtirdzniecības, gan mazumtirdzniecības klientiem. Galvenais sortimenta izvēles kritērijs ir ražošanā izmantoto materiālu kvalitāte, ievērojot modernās tehnoloģijas, kas nodrošina ilglaicīgu kalpošanu un minimālu nodilumu.

Atšķirībā no konkurentiem, mēs piedāvājam dažādus grīdas segumus ne tikai sadzīves vajadzībām, bet arī tirdzniecības telpu iekārtošanai - pārklājumus ar paaugstinātu nodilumizturību līdz 43. klasei. Mūsu sortimentā ir tādi inovatīvi materiāli kā Lindura, dabīgais parkets, kas iztur 300–400 ņūtonu spiedienu, kā arī LVT, materiāls ir desmit reizes spēcīgāks nekā linolejs.

Mēs klientiem piedāvājam pilnu saistīto pakalpojumu klāstu: konsultācijas, projektu izstrāde, piegāde, apdares darbi. Visiem meistariem, kas strādā ar mums, ir atbilstoša izglītība un veiksmīga darba pieredze.

Uz visiem jūsu jautājumiem atbildēsim pa tālruni +371 23070770 vai pa e-pastu info@egridas.lvJūsu grozs ir tukšs!