Navigācija
Jūsu grozs

1 SUPERCENA!!! Parkets MEISTER PD400 Eiche Rustikal crem geb 8489 13mm matēta laka 2200*180mm

1 SUPERCENA!!! Parkets MEISTER PD400 Eiche Rustikal crem geb 8489 13mm matēta laka 2200*180mm
Parkets MEISTER PD400 Eiche Rustikal crem geb 13mm matēta laka 2200*180mm
CENA PAR M2

Parkets MEISTER sauc par “Longlife ”, jo tā īpašās tehniskās īpašības padara šo grīdu par īpaši izturīgu. Atšķirībā no parastā saliekamā parketa, mūsu Longlife parketa izstrādājumi ir ļoti izturīgi pret spiedienu. Vissvarīgākais iemesls tam ir ārkārtīgi spēcīgais un stabils HDF (augsta blīvuma šķiedru plātnes) vidējais slānis. Tas nodrošina, ka nokrituši priekšmeti, cilvēki, kas staigā ar augstiem papēžiem, vai cita veida mehāniskā iedarbība radīs ievērojami mazākus zaudējumus nekā parastajām parketa grīdām ar vidēju egles kārtu.

Šis īpašais vidējais slānis var darīt vēl vairāk jūsu un jūsu ērtībām: tā kā tas ir ļoti smags, tas ievērojami palielina uzstādītās platības pašu svaru. Tas pozitīvi ietekmē iekštelpu troksni un trokšņa īpašības, ejot. Īsumā: jūsu istaba ir klusāka!
 
Parkets ir izgatavots no dabīga koka, tāpēc tas ir absolūti dabīgs produkts. Neuztraucieties - jūsu vērtīgā grīda var būt dabiska, taču tā joprojām ir pienācīgi aizsargāta. Mūsu produkti tiek aizsargāti pat pirms to aiziešanas no rūpnīcas, tāpēc jums šis gatavais parkets nav jāapzīmogo ar eļļu vai laku. Tas nevarētu būt mazāk sarežģīts! Izturīgajam MEISTER parketam ir dabiska vai matēta vai spīdīga apdare. Visiem trim apstrādes veidiem ir viena kopīga iezīme: tie nodrošina īpaši aizsargājošu virsmu. Parkets ne tikai izskatās pievilcīgi, to ir viegli tīrīt un uzturēt, kas padara to īpaši higiēnisku. Turklāt koks kā dabīgs produkts regulē mitrumu un palīdz radīt ideālu iekštelpu klimatu. Mājīgais siltums zem kājām, kas dabisko koku nodrošina pat ziemā, ir vēl viens iemesls, uzmanīgi apskatot mūsu klāstu, pieņemot lēmumu par pirkumu.

28.90€
48.00€
Bez PVN: 23.88€
  • Pieejamība: Ir pieejams
  • Ražotāji Meister
  • Izmēri (G x P x A): 2,200.00 x 205.00 x 11.00

Uzrakstīt atsauksmi